Майстерні для дітей та молоді.

Майстерні – це навчальний простір для молодих осіб із особливими потребами, із стратегічним напрямком діяльності, спрямованим на навчальний процес, трудову, психологічну  реабілітацію, а також уміння виготовляти продукцію, бути задіяними у мистецько-презентаційній діяльності. Мета – готувати молодь до самостійного життя, допомагати самореалізуватись та набути професійних навичок.
Працюють на даному етапі  гуртки:
1. Майстерня декоративно-прикладної творчості, якою керує художник Валерій Герасимчук. Робота в майстерні побудована таким чином, що молода особа з будь-якими обмеженнями можу бути задіяна в спільному процесі виготовлення рамок, прикрас із дерева, ікон тощо.
2. Гурток "Пластилінова країна". Очолює мама дитини з обмеженими можливостями Юлія Тимощенко. Обмежень у віковій категорії не існує. Залюбки долучаються до створення пластилінових картин на склі  і батьки, завдяки чому покращується взаємодія з дітьми.
3. Гурток "Всяка всячинка". Очолює мама дитини з обмеженими можливостями Анна Бараболенко. Напрямок роботи визначається із потреб і можливостей дитини. Це і робота з гудзиками, мішковиною тощо.

На етапі втілення ще гуртки для дівчат старшого віку з бісероплетіння, виготовлення прикрас із лент тощо. Керівник - Тетяна Малинівська

З роботою гуртків можно ознайомитись, передивившись фото на цьлму сайті, а також на Фейсбуці та в Контакті